ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ :
ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ <<ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ>> ΣΥΛΛΕΓΟΥΜΕ ΤΡΟΦΙΜΑ ΜΑΚΡΑΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κ ΣΠΑΡΤΗΣ.ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΛΛΑ κ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ!!ΒΡΕΞΕΙ ΧΙΟΝΙΣΕΙ...!!!!einfo.gr
ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ
LAKONES.gr
BANNER 1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου