ΛΑΚΩΝΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 03/12/22

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
1. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε. 3-2
2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 1-3
3. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α.
5. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
6. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
 
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
7. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 0-2
8. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 04/12/22 10:45 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Α.
9. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/12/22 11:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.
10. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 04/12/22 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
 
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
11. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 00:00 3-0 α.α.
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 5-0
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 04/12/22 10:45 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
14. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
 
Κ 16
(3η αγωνιστική)
15. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 03/12/22 09:15 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
16. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 03/12/22 11:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α. 1-1

Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 04/12/22 13:00
18. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00
19. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:00
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Κυριακή 04/12/22 15:00
21. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:00
22. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:00
23. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:00


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες


Α΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
1. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 10/12/22 15:00
4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 11/12/22 15:00
6. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
 
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(7η αγωνιστική)
7. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 10/12/22 15:00
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 11/12/22 10:45
9. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 11/12/22 10:45
10. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
 
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(7η αγωνιστική)
11. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 10/12/22 00:00 Αναβλήθηκε
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
13. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00
1η αγωνιστική
14. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 11/12/22 10:45
7η αγωνιστική
15. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΣΥΚΕΑΣ Τετάρτη 07/12/22 14:15
 
Κ 14
(3η αγωνιστική)
17. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 10/12/22 10:00
18. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 11/12/22 11:00
19. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 11/12/22 11:00
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
21. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
22. ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 11/12/22 15:00
23. ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
24. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ" Κυριακή 11/12/22 15:00
25. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
26. Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ Κυριακή 11/12/22 18:30
 
Γ΄ Κατηγορία γυναικών
(1η αγωνιστική)
27. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
28. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 11/12/22 15:00
29. ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 11/12/22 15:00

Σχόλια

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟΙ ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

LAKONES.gr

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

NEOPTIC

IL POSTO

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

MOTOPLACE

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

Δημοφιλείς αναρτήσεις

"Με θλίψη πληροφορηθήκαμε ότι... "

"Με λύπη μας ενημερωθήκαμε για την εκδημία δύο εξαίρετων συναδέλφων..."

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ESTHIQUE

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS PIZZA

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ