![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhr4ZMWp4mV-WfFufWJ7FBVEfb2aAefhElrhGnYYNphSvSIlj7FeCVITqq50H2YwU5qrn3mDDuCK1iQKSj51ClfqyjiGZy0kjsrwVNh1CTMJx79umSNu2p8TNJLFhA4RDYLyR9DJ3Hhcbjwo-1jQ4VIpowJt_lXaDL4yMvm3dy-6EaHvtfeMlYJbNb9uQ/s320-rw/288528379_421020080035095_798157020653126313_n.jpg)
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΝΙΚΩΝΑ ΤΖΙΝΙΕΡΗ
![♦️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Την 21/6/2022 έγινε η εγκατάσταση του ανάδοχου του έργου " Καθαρισμός Ρειθρων - Οχετών - Πρανών - Ερεισμάτων Εθνικού και Επαρχιακού Δικτύου Ανατολικής Λακωνίας".
![♦️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Μαζί με τον Δντη των Τεχνικών Έργων και παρουσία του επιβλέποντα, επιθεωρήσαμε τις εργασίες και δόθηκαν επί τόπου οδηγίες για την καλύτερη εκτέλεση του έργου.
![♦️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Δυστυχώς και πάλι τα ... σκουπίδια κυριαρχούν!!!
![♦️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Στη συνέχεια μαζί με τον Δντη της ΔΤΕ πραγματοποιήσαμε αυτοψία ανάντι της παλαιάς γέφυρας του Ευρώτα, όπου μετά τον καθαρισμό διακρίνονται πλέον , τα αρχαία βάθρα και η δέση για την άρδευση των παρακείμενων καλλιέργειων.
![♦️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Την ερχόμενη εβδομάδα εγκαθίσταται και η δεύτερη εργολαβία για την Δυτική Λακωνια.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου