ΛΑΚΩΝΙΑ 16-2-2022 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

 Τελική 


Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 13/02/22 15:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 0-1
2. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 13/02/22 15:30 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π. 2-0
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 13/02/22 15:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0

Αγώνες κατάταξης 10ης - 12ης θέσης
(1η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 13/02/22 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. 5-1

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(3η φάση)
5. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 16/02/22 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 0-5
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/02/22 13:30 0-0
7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 13/02/22 14:30 1-1
8. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 13/02/22 14:45 1-2
9. ΧΑΝΙΑ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Κυριακή 13/02/22 14:45 1-0
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 13/02/22 14:45 1-2
11. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΟΔΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 13/02/22 14:45 0-1
19η αγωνιστική
12. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΑΝΙΑ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Τετάρτη 16/02/22 14:00 2-2
13. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Τετάρτη 16/02/22 14:00 2-1
14. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Τετάρτη 16/02/22 15:00 0-0
15. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Τετάρτη 16/02/22 15:00 1-0
16. ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Τετάρτη 16/02/22 15:00 0-1
17. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Τετάρτη 16/02/22 15:00 4-0
18. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τετάρτη 16/02/22 15:00 1-2
19. Α.Ε.Κ. Β΄ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Τετάρτη 16/02/22 15:30 0-1

Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(15η αγωνιστική)
20. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 13/02/22 11:00 0-3
21. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 13/02/22 11:00 3-2
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 13/02/22 15:00 0-1
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ" Κυριακή 13/02/22 15:00 2-0
24. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/02/22 15:00 2-1
11η αγωνιστική
25. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Τετάρτη 16/02/22 15:00 1-0
26. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Τετάρτη 16/02/22 15:00 2-0

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-15 (5ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27. ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣ Τρίτη 15/02/22 11:45 3-1
28. ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" Τετάρτη 16/02/22 12:00 3-0

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-17 (5ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29. ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣ Τρίτη 15/02/22 13:30 3-0
30. ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" Τετάρτη 16/02/22 14:30 4-0

Σχόλια

ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΤΖΑΚΑ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

LAKONES.gr

NEOPTIC

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ

IL POSTO

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

Φωτιά στη Μάνη

ΕΝΑΡΞΗ λειτουργίας του Ιδρύματος «Παύλος Γιαννακόπουλος»

Απονομή υποτροφιών του Ιδρύματος ‘’αδελφών Τζάκα’’

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

ESTHIQUE

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ